فنرسازی زر موفق به اخذ گواهینامه دانش بنیان شد

عضو هیئت مدیره و قائم مقام مدیرعامل در امور مهندسی و کیفیت شرکت فنرسازی زر از اخذ نشان دانش بنیان خبر داد و گفت: شرکت زر در حوزه طراحی و ساخت انواع فنرهای تخت و پارابولیک خودروهای تجاری و واگن‌های ریلی دانش بنیان گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت فنرسازی زر، دکتر امید حیدری اظهار داشت؛ در راستای نامگذاری سال تولید؛ دانش بنیان و اشتغال آفرین از سوی مقام معظم رهبری وبا توجه به تاکیدات مدیر عامل محترم گروه بر الزام به دانش بنیان شدن شرکت‌ها و تولید محصولات دانش بنیان ،شرکت زر با قابلیت طراحی و تجاری سازی  محصولات و دارابودن دانش فنی بالا، موفق به اخذ تأییدیه دانش بنیان تولیدی نوع2 از سوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گردید و به جمع شرکت‌های دارنده این تأییدیه پیوست.

دکتر حیدری با تاکید بر اینکه دانش بنیان شدن یک مجموعه تولیدی در راستای تولید محصولات اقتصادی بسیار ارزشمند است، گفت: شرط توسعه تولید دانش بنیان، افزایش کیفیت و بهره‌ وری در تولید می باشد و ارتقاء کیفیت را از ویژگی‌های تولید دانش‌بنیان عنوان نمود. به نحوی که کیفی‌تر شدن محصولات، قدرت رقابت‌پذیری در بازار ، میزان فروش و توان صادرات را افزایش می‌دهد. همچنین ایشان ضمن تبریک به خانواده بزرگ سایپا و همکاران گروه فنرسازی زر، موفقیت اخذ تاییدیه گواهینامه دانش بنیان را مرهون تلاش کلیه کارکنان و دانش فنی مهندسان ومتخصصان و پیگیری‌های مدیریت ارشد این شرکت دانست.

شایان ذکر است شرکت فنرسازی زر اولین شرکت سازنده فنر می‌باشد که این نشان را دریافت کرده است و می‌تواند از تسهیلات قانون حمایت از شرکت‌ها و موسسات دانش بنیان و تجاری سازی نوآوری و اختراعات استفاده نماید.